Mistr pravil, ale já jeho rad nedbal! 

Zdravím všechny bytosti, kterým byla dána možnost objevit tento web. Jmenuji se Richard Krajča a narodil jsem se v Opavě v Kateřinkách roku 1975.  Mým přáním, touhou, posláním je ukázat/předat/pomoci, všem, kdož touží po duchovní svobodě správnou a jedinou cestu k opravdovému zasvěcení. Praktikuji duchovní učení a léčení včetně učení magického již 30 let.  Všechny mé vědomosti, poznání, jakož i praxi, jsem čerpal z knih (které určitě zakupte online či v kamenných obchodech) Mistra Františka Bardona a také za pomocí svého Mistra L., za které nemohu dostatečně vyjádřit své poděkování a pevně věřím, že jednoho dne s mistrem (i ostatními) usedneme nad sklenicí astrální prány a pohovoříme o této osudové cestě. Ještě zdůrazňuji, že každý kdo se bude řídit tímto průvodcem, činí takto ze své vlastní vůle a přebírá takto plnou odpovědnost za své skutky, myšlenky, představy i city.

 Tento průvodce je záměrně dostupný pouze pro registrované uživatele a to v omezeném počtu. 

Pro zobrazení obsahu se prosím přihlaste, nebo si založte nový účet. Počet uživatelů je limitován. Neaktivní uživatelé budou odstraněni.

... Děkuji za pochopení...

Ještě nemáte účet?

Stránky tohoto webu jsou dostupné pouze registrovaným uživatelům. Vytvořte si účet pokud máte o přístup zájem. Přístupy uděluji osobně, tak prosím o strpení, děkuji za pochopení.  

Přihlášení